Brigády pro sezónu 2024

Vážení kolegové rybáři,

Po společné úvaze jsme se shodli na následujících termínech společných brigád v roce 2024 :

Jarní brigády :

1. termín : 18.05. 2024 od 9:00

2. termín :  08.06. 2024 od 9:00

Podzimní brigády :

1. termín :  21.09.2024 od 9:00

2. termín :  05.10.2024 od 9:00

Veškeré brigády se konají na „rybníčku“, ul. „U domu služeb“ v Modřanech, kde je zároveň i sraz účastníků. Občerstvení ve formě jídla a pití je zajištěno a kromě příjemného pocitu z „práce pro dobrou věc“ zažijete snad i nějakou tu legraci.

Pouze prosíme zájemce, kteří se chtějí zúčastnit, aby se přihlásili na náš e-mail : info“zavináč“rybari-modrany.cz. Podle registrace každého z Vás tak máme představu o počtu zúčastněných lidí, podle čehož následně napláujeme práce, které chceme dělat. Pokud se nezaregistrujete a v den brigády a tzv. neohlášeně příjdete, samozřejmě Vás „domů nepošleme“, ale jistý „organizační problém“ nám to určitě způsobí.

Pro příklad uvedu jednu zkušenost : Na brigády se přihlásili jeden, dva lidé a ve finále Vás přišlo šest. Díky „malému“ počtu prvotně přihlášených lidí jsme nenaplánovali rozsáhlejší práci, kterou jsme chtěli udělat, nicméně pokud by se všech šest přihlásilo, bylo by možné se do toho klidně pustit. Protože se s úkolem ale prvotně nepočítalo, nebyl nakoupený materiál a tak jsme pro všech šest lidí museli tzv. „vařit z vody“ a hledat, co budou dělat. A důležitější práce nám pak vlastně stála…..

Věříme, že všichni z Vás toto plně chápete a budete na naše brigády „registrovat“.

Děkujeme za pomoc každého z našich členů a těšíme se na Vaší účast.

Leave a Reply