Archiv pro Květen, 2024

5. ročník „Mistrovství Farského rybníčku“ – 15.06.2024

V letošním roce opět pořádáme „Mistrovství Farského rybníčku“ pro děti do 15 let.

Vzhledem k tomu, že jsme se již při 1. ročníku dětské rybářské soutěže setkali s pozitivními reakcemi jak ze strany dětí, tak i ze strany jejich rodičů, udělali jsme z této soutěže každoroční tradici. A protože „tradice je tradice“,  sejdeme se na Farském rybníčku i v letošním roce, konkrétně na 5. ročníku „Mistrovství Farského rybníčku“ a uvítáme zde všechny děti do 15 let se zájmem o sportovní rybolov s jejich rodiči.

Závody budeme pořádat v sobotu 15.6.2023 na standardním místě, tzn. na Farském rybníčku, v ulici U Domu služeb.

Prezentace účastníků bude od 8:00 do 9:00 h, vlastní závody pak začnou od 9:00 h. Ukončení závodů předpokládáme asi ve 13-14:00 h s následným vyhlášením výsledků.

Závody jsou určeny pro děti a dorost do 15 let, účast je bezplatná a je určena i pro děti bez rybářského lístku. Každý účastník si vylosuje lovné místo a bude mu zapůjčen jeden rybářský prut včetně nástrah. Vlastní nástrahy budou zakázány a v případě porušení pravidla to bude důvod k diskvalifikaci. Zároveň musí mít každý soutěžící s sebou doprovod dospělé osoby, přičemž při prezentaci bude třeba odevzdat písemný „souhlas rodičů se zpracováním osobních údajů o dítěti“, který zasíláme elektronicky po přihlášení k závodům.

Přihlášky k účasti na závodech prosím zasílejte na e-mail: info@rybari-modrany.cz.

Počet přihlášených účastníků bude s ohledem na kapacitu Farského rybníčku omezen hranicí cca. 30 účastníků.

ĆRS-MO Praha 4 Modřany

Brigády pro sezónu 2024

Vážení kolegové rybáři,

Po společné úvaze jsme se shodli na následujících termínech společných brigád v roce 2024 :

Jarní brigády :

1. termín : 18.05. 2024 od 9:00

2. termín :  08.06. 2024 od 9:00

Podzimní brigády :

1. termín :  21.09.2024 od 9:00

2. termín :  05.10.2024 od 9:00

Veškeré brigády se konají na „rybníčku“, ul. „U domu služeb“ v Modřanech, kde je zároveň i sraz účastníků. Občerstvení ve formě jídla a pití je zajištěno a kromě příjemného pocitu z „práce pro dobrou věc“ zažijete snad i nějakou tu legraci.

Pouze prosíme zájemce, kteří se chtějí zúčastnit, aby se přihlásili na náš e-mail : info“zavináč“rybari-modrany.cz. Podle registrace každého z Vás tak máme představu o počtu zúčastněných lidí, podle čehož následně napláujeme práce, které chceme dělat. Pokud se nezaregistrujete a v den brigády a tzv. neohlášeně příjdete, samozřejmě Vás „domů nepošleme“, ale jistý „organizační problém“ nám to určitě způsobí.

Pro příklad uvedu jednu zkušenost : Na brigády se přihlásili jeden, dva lidé a ve finále Vás přišlo šest. Díky „malému“ počtu prvotně přihlášených lidí jsme nenaplánovali rozsáhlejší práci, kterou jsme chtěli udělat, nicméně pokud by se všech šest přihlásilo, bylo by možné se do toho klidně pustit. Protože se s úkolem ale prvotně nepočítalo, nebyl nakoupený materiál a tak jsme pro všech šest lidí museli tzv. „vařit z vody“ a hledat, co budou dělat. A důležitější práce nám pak vlastně stála…..

Věříme, že všichni z Vás toto plně chápete a budete na naše brigády „registrovat“.

Děkujeme za pomoc každého z našich členů a těšíme se na Vaší účast.