Dokumenty člena ČRS

Pro nové členy a zejména pro nové zájemce o členství v ČRS-MO Praha 4 Modřany Vám zde představujeme tři základní dokumenty, které musí mít každý člen ČRS, pokud se chce věnovat sportovnímu rybolovu na revírech ČR.

1. Rybářský lístek :

Rybářský lístek vydávají pověřené obecní či městské úřady příslušné k vašemu bydlišti, většinou na odboru životního prostředí. Pro jeho získání musíte disponovat dokladem o získané kvalifikaci. Tím může být starší rybářský lístek, nebo potvrzení o složení zkoušky rybářských znalostí, který získáte v naší organizaci po absolvování základního školení, zakončeného testem. Školení pro nové členy organizujeme v 1. polovině daného roku. Termíny nových školení naše organizace vyhlašuje koncem předchozího roku, nejpozději během ledna.

Cena rybářského lístku dle jeho platnosti :

Platnost ryb. lístku Dospělí Děti do 15 let
30 dní 200,- CZK
1 rok 100,- CZK 50,- CZK
3 roky 200,- CZK 100,- CZK
10 let 500,- CZK 250,- CZK
neurčito 1.000,- CZK

2. Členská legitimace

Členská legitimace je vydána po úspěšném absolvování testu znalostí. Při vydání člen zaplatí zápisné a členský příspěvek.

Do členské legitimace se členům vylepují členské známky a provádí se veškeré záznamy o vydání a vrácení povolenky k lovu ryb. S ohledem na prováděné záznamy nelze bez členské legitimace členovi novou povolenku vydat.

3. Povolenka k lovu ryb