Archiv pro Květen, 2022

Brigády v roce 2022

Vážení kolegové rybáři,

Dva roky jsme byli nuceni omezovat jakékoliv spolkové aktivity, včetně konání výroční členské schůze, kterou jsem mohli letos  v květnu, po více jak dvou letech konečně opět uskutečnit. I v případě brigád jsme do poslední chvíle nevěděli, zda je budeme moci uskotečnit či nikoliv. Nakonec jsem to vždy nějak zvládli a několik termínu se nám vždy podařilo zorganizovat.

Protože jsme optimisté, věříme že letošní rok bude v tomto směru „přátelštější“ a po společné úvaze jsme se tak shodli na následujících termínech společných brigád v roce 2022 :

Jarní brigády :

1. termín :  28.05. 2022 od 9:00

2. termín :  25.06. 2022 od 9:00

Podzimní brigády :

1. termín : 17.09.2022 od 9:00

2. termín : 15.10. 2022 od 9:00

Veškeré brigády se konají na „rybníčku“, ul. „U domu služeb“ v Modřanech, kde je zároveň i sraz účastníků. Občerstvení ve formě jídla a pití je zajištěno a kromě příjemného pocitu z „práce pro dobrou věc“ zažijete snad i nějakou tu legraci.

Pouze prosíme zájemce, kteří se chtějí zúčastnit, aby se přihlásili na náš e-mail : info“zavináč“rybari-modrany.cz. Podle registrace každého z Vás tak máme představu o počtu zúčastněných lidí, podle čehož následně napláujeme práce, které chceme dělat. Pokud se nezaregistrujete a v den brigády a tzv. neohlášeně příjdete, samozřejmě Vás „domů nepošleme“, ale jistý „organizační problém“ nám to samozřejmě způsobí.

Pro příklad uvedu jednu zkušenost : Na brigády se přihlásili jeden, dva lidé a ve finále Vás přišlo šest. Díky „malému“ počtu prvotně přihlášených lidí jsme nenaplánovali rozsáhlejší práci, kterou jsme chtěli udělat, nicméně pokud by se všech šest přihlásilo, bylo by možné se do toho klidně pustit. Protože se s úkolem ale prvotně nepočítalo, nebyl nakoupený materiál a tak jsme pro všech šest lidí museli tzv. „vařit z vody“ a hledat, co budou dělat a důležitější práce nám pak vlastně stála…..

Věříme, že všichni z Vás toto plně chápete a přístě se již budete na naše brigády všichni „registrovat“.

Děkujeme za pomoc každého z našich členů a těšíme se na Vaší účast.