Archiv pro Červen, 2020

Členské známky až do konce července 2020

Republiková rada ČRS v návaznosti na rozvolnění mimořádných opatření v souvislosti s nákazou Covid-19 mimořádně stanovuje termín pro povinnost zaplacení pravidelného členského příspěvku do 31. července 2020.

Vzhledem k tomu, že v době letních prázdnin již nemáme standardní úřední hodiny, žádáme všechny potenciální zájemce o zaplacení členského příspěvku, aby nás kontaktovali na náš e-mail : info@rybari-modrany.cz a zbytečně netelefonovali.
Případné zájemce pak budeme uspokojovat vždy podle domluvy. Zároveň děkujeme za pochopení, že Vás nebudeme řešit „hned druhý den“, kdy nám napíšete.

Ačkoliv se toto prodloužení termínu týká pouze členských příspěvků, je samozřejmě možné se ještě i domluvit s případnými zájemci (pouze pro členy ČRS-MO Praha 4 Modřany) o zakoupení vybrané povolenky pro sportovní rybolov.

Poslední šance k zakoupení povolenky pro sezónu 2020…

Tento čtvrtek, 25.06.2020 máme na Farském rybníčku poslední „rozlučkovou předprázdninovou“ schůzi výboru, spojenou s kontrolou účetnictví po šesti měsících 2020. Při této příležitosti Vám tak nabízíme poslední šanci, jak si zakoupit Vaši povolenku k lovu ryb na sezónu 2020.

Na Farský rybníček můžete standardně přijít od 15:00. Stále máme v nabídce povolenky mimopstruhové územní („pražské“) a celosvazové a také i posledních pár kusú povolenek celosvazových, pstruhových.