Archiv pro Březen, 2020

Mimořádný režim pro prodej povolenek kvůli COVID-19

Vážení kolegové rybáři,

Z důvodu nařízení vlády o zákazu shromažďování většího počtu osob zatím nemůžeme dokončit prodej povolenek pro naše členy tradičním způsobem. Navíc infekčnost nového coronaviru je tak velká, že nikdo z nás nechce pochopitelně riskovat případnou nákazu a zavlečení infekce do vlastní rodiny. Jsme tak zároveň bohužel i nuceni přistupovat ke každému z Vás jako k potenciálně nakaženému, což předpokládáme, že plně chápete.

Protože ale rozumíme tomu, že nejlepší odreagování v tomto nelehkém období může být právě u vody, přicházíme s možností, jak vyhovět některým našim členům, kteří si povolenku ještě nestačili zakoupit a umožnit jim prodej nestandardním tzv. „zcela bezkontaktním způsobem“.

Pro zájemce o povolenku bude postup následující :

 • Zájemce se sám rozhodne, jakou povolenku si chce zakoupit (v nabídce máme povolenky tzv. „celosvazové“, „pražské“, „středočeské“ a na konkrétní objednávku i povolenky „celorepublikové“.
 • Napíšete nám na náš e-mail  : „info@rybari-modrany.cz“ že máte o „bezkontaktní prodej“ povolenky zájem a zároveň uvede, jakou (jaké) povolenku si chce zakoupit.
 • Z našich záznamů zjistíme, jak je na tom dotyčný zájemce se zaplaceným členstvím, jestli musí zaplatit pracovní povinnost (…v případě, že máte povinnost odpracovanou, přiložte prosím do přílohy kopii/foto potvrzení o brigádě) a zda má platný rybářský lístek. Pokud Vám platnost rybářského lístku skončila od března 2020, ČRS toto toleruje a povolenku Vám prodáme. Pokud Vám platnost skončila kdykoliv dříve, povolenku Vám bohužel prodat nemůžeme. Pokud máte rybářský lístek nový, nicméně jste u nás s ním nebyl a my ho nemáme zapsaný v databázi, pošlete prosím kopii/foto Vašeho aktuálního rybářského lístku.
 • Na Váš e-mail Vám písemně odpovíme, napíšeme Vám jakou částku musíte zaplatit (včetně bankovního poplatku, který nám banka za přijatou platbu bude strhávat) a jaký variabilní symbol pro bezkontaktní platbu Vám přidělujeme (členské číslo, pod kterým jste u naší organizace veden).
 • Uvedenou finanční částku můžete zaplatit buď převodem na účet nebo poštovní poukázkou typu A na poště. Peníze v hotovosti bohužel v této složité době NEBUDEME A ANI NECHCEME PŘIJÍMAT.
  1. Platba převodem : Uvedenou částku zaplatíte převodem na náš učet č. 69464399 / 0800
  2. Platba poštovní poukázkou : Poštovní poukázky nevydáváme, zájemce o „bezkontaktní prodej“ si ji musí vyzvednout na poště. Jak tuto poukázku vyplníte, najdete v našem návodu níže.

Obr : Návod jak vyplnit poštovní poukázku pro „bezkontaktní zaplacení povolenky“. Žlutě vyznačené části se budou u každého plátce lišit.

 • Poté co zaplatíte, nás prosím e-mailem informujte, že jste platbu odeslali, abychom to mohli u naší banky překontrolovat.
 • Pokud bude vše v pořádku, vystavíme Vám povolenku a každému zájemci i novou členskou legitimaci bez ohledu na to, zda je Vaše stávající nová nebo stará.
 • Vše dáme do plastové obálky a domluvíme se s Vámi, kdy si povolenku vyzvednete. Bohužel každému z Vás budeme muset určit konkrétní čas pro Váš příchod, abychom maximálně eliminovali shlukování a sdružování našich členů v a před areálem Farského rybníčku. Každého z Vás budeme pro vyzvednutí povolenky objednávat jednotlivě, pravděpodobně ve čtvrthodinových intervalech (podle zájmu). Tento výdej bychom dělali pravděpodobně 1-2 dny v týdnu (opět dle zájmu an našich možností). Budeme tak vydávat pouze předem objednané a bezkontaktně zaplacené povolenky a rybáři, kteří nebudete předem objednáni vyzýváme, aby na Farský rybníček prosím vůbec nechodili. Hotovostní platby NEBUDEME přijímat a ke každému z Vás v zájmu vlastního zdraví musíme být nekompromisní. Vydání tak bude výhradně bezkontaktní přes výdejní okénko, kdy od Vás nebudeme vůbec nic brát. Důrazně Vás žádáme, abyste se po zavedení tohoto nestandardního výdeje neshromažďovali a to nejen v areálu Farského rybníčku, ale ani před vstupními vrátky.

Pokud by kdokoliv z Vás tato pravidla nerespektoval, budeme nuceni i tento „provizorní“ bezkontaktní prodej zcela zrušit a prodej touto cestou zastavit. Věříme, že v zájmu každého z Vás toto budete plně respektovat. Zároveň prosíme o Vaši schovívavost a toleranci, neboť to je opravdu velice provizorní režim, který jsme ještě nikdy nedělali a nemáme s tím žádné zkušenosti.

Celý text s popisem postupu si můžete stáhnout ve formátu PDF a následně i vytisknout ZDE :

Děkujeme, že danou situaci chápete.

Výbor ČRS-MO Praha 4 Modřany

 

Úřední hodiny ČRS-MO Praha 4 Modřany zrušeny

Vážení kolegové rybáři.

S ohledem na dramaticky se vyvíjející situaci pandemie coronaviru a samozřejmě i z důvodu zákazu volného pohybu, který vyhlásila vláda České republiky od 16.3. 2020 (00:00) zastavujeme standardní prodej povolenek do odvolání vládních mimořádných nařízení.

Věříme, že si vážnost situace každý z Vás uvědomujete a daným opatřením rozumíte.

Děkujeme Vám za pochopení.

výbor ČRS-MO Praha 4 Modřany

 

Plánovaná výroční schůze 2020 je ZRUŠENA